De ce RTKnights????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De ce RTKnights????

Mesaj  Alcatrtasia la data de Mier Feb 29, 2012 10:04 am

,,Alcaaaa, ce ai facut?'' ,,Alca, de ce ai desfiintat breasla?'',,Alca, ce s-a intamplat?'' affraid
Iata cateva din nenumaratele intrebari care au inceput sa curga in momentul in care s-a dus vestea ca Alcatrtasia este in breasla RTKnights.... cu tot cu dragutza de Bluefighter. king queen
Ei bine, HellRiders este si va ramane pentru mine ca un fel de ,,patria de origine'' iar breasla va dainui cat timp voi juca metin.
La un moment dat, dupa 6 luni de pescuit continuu si un an de farmat intens, timp in care am reusit sa strang ceva iteme si o bruma de bani, am simtit nevoia de a juca din nou alaturi de o echipa adevarata, cu caracterul cel mare. Am inceput sa studiez posibilitatile, am facut comparatie, si de fiecare data breasla RTKnights nu trecea neobservata. Criteriile dupa care am incercat sa caut aceasta echipa, erau legate mai mult de unitatea dintre membrii nu de stralucirea armurii sau faima lor. Pe de alta parte, se pare ca in aceasta breasla nu intra oricine, oricand, iar faptul ca am fost primiti in RTKnights reprezinta o onoare atat pentru mine cat si pt Bluefighter.
Am avut surpriza placuta, de a cunoaste in aceasta noua breasla, niste oameni comunicativi, cu simtul umorului, alaturi de care jocul devine mai placut, mai relaxant. Care nu stau toata ziua pe capul tau sa ii cresti, sa ii ajuti la misiuni ca a doua zi sa ii vezi in alta breasla. Nici nu se pune problema ca nu mi-ar place sa ajut pe cei mai mici daca am aceasta posibilitate, dar ti se mai inmoaie avantul cand de cele mai multe ori iti dai seama ca ti-ai pierdut vremea cu vreun nerecunoscator. Oricand voi sari in ajutorul unui coleg care are intr-adevar nevoie de ajutor.
Cu alte cuvinte, atat eu cat si Bluefighter ne-am integrat si ne simtim bine in RTKnights, ea este si va ramane atat timp cat ne va fi permis ,,patria adoptiva'', in care sper sa devenim ,,cetateni de onoare''. Ceea ce stiu sigur, este ca nu sunt o pasare calatoare si nici un emigrant speculativ.
Cam asta a fost povestea (pe scurt), plecarii mele din HellRiders....

Alcatrtasia
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 22/02/2012
Varsta : 46
Localizare : RTKnights,HR..., si pe acasa

Sus In jos

Bine v-am găsit!

Mesaj  TigerLEGEND la data de Mier Feb 29, 2012 5:55 pm

Bine aţi venit!

Membri din conducerea forumului, RTKnights, urează: "Bine aţi venit!" şi "Şedere plăcută!" atât liderului de breaslă, Alcatrtasia, cât şi echipei sale (care l-au urmat sau îl vor urma în RTKnights).

Echipa forumului, RTKnights

TigerLEGEND
Admin
Admin

Data de inscriere : 24/06/2010
Localizare : RTKnights, Chunjo, Hydra

http://rtknights.wikiforum.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum